Adótanácsadó - társasági adó területre

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-39721
This position is archived.
Job description

Nemzetközi ügyfelünk adózási csapata bővül, ezért keresünk munkatársakat TÁRSASÁGI ADÓ területre releváns tapasztalattal. Nyitottak tapasztalt és kevésbé tapasztalt jelentkezőkre is, szóval ha érdekel az adózás várjuk jelentkezésed!

Az ideális jelölt, tapasztalata függvényében az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • részvétel átvilágítási, adótervezési, adótanácsadási projektekben
  • bevallások készítése
  • szeniorok esetében a kezdők mentorálása, szakmai felügyelete
  • a kezdő kollégád a szeniorokat fogják segíteni
  • projekt management, ügyfelekkel kapcsolattartás, igényfelmérés, tanácsadás
Requirements
  • diploma pénzügy/számvitel/jog területén
  • tapasztalat adózás területén ( lehetőség szerint TÁRSASÁGI ADÓNEMBEN)
  • erős számviteli ismeretek
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • csapatjáték, alkalmazkodó képesség, ügyfélközpontúság

Előny:

  • egyéb adónemek ismerete
  • audit háttér
Benefits
  • vonzó juttatások
  • szakmai fejlődés
  • bónusz, cafeteria
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search