Beszerző

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-20-42136
This position is archived.
Job description

Multinacionális partnerünk fém és műanyagalkatrészek összeszerelésével foglalkozik, akik számára keressük új kollégájukat BESZERZŐ pozícióba. A munkakör betöltésével egy kb. 16 fős beszerzői csapat tagja lennél. Remek lehetőség lehet számodra akár akkor is,ha szereztél már tapasztalatot külkereskedelmi asszisztens pozícióban és szeretnéd tudásod fejleszteni valamint az operatív beszerzés területét megismerni.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartozna:

  • Összeszereléshez szükséges fém és műanyag alapanyagok beszerzése
  • A megrendelt termékeknek a nyomon követése egészen a megérkezésig
  • Külföldi beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Beszállítóknak az értékelése és az esetleges problémák kommunikálása
Requirements

Néhány dolog ami elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Ki tudod fejezni magad angolul szóban és írásban egyaránt, hiszen a beszállítok nagy része külföldi és velük egyeztetni kell majd
  • Előnyt jelenthet még ha van már tapasztalatod vállalatirányítási rendszerek használatában (SAP)
Benefits

Fizetéseden kívül amit partnerünk kínál:

  • Széleskörű béren kívüli juttatás érhető el náluk (Szép-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, készpénzkifizetés)
  • 15 Ft/km üzemanyagköltség, vagy használhatod a céges buszukat is ami Budapesten Nagyvárad tértől indul és Csepelen keresztül megy Szigetszentmiklósi telephelyet vagy Dunaharaszti indulást is választhatod.
  • Helyi meleg étkezési lehetőséget biztosítanak
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search