Értékesítési koordinátor

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
101-1-42233
This position is archived.
Job description

Anyagmozgató gépek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Értékesítési koordinátor kollégát Dunaharasztira.

Amennyiben rendelkezel néhány év releváns szakmai tapasztalattal és ezen belül az SAP használata sem okoz problémát, akkor jelentkezz hozzánk !

A következő feladataid lesznek:

  • Az új gépek értékesítésével foglalkozó csapat támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában;
  • Gépekkel kapcsolatos ügyintézés az ajánlat készítésétől kezdve a számlázásig;
  • SAP-ban történő ügyintézés (megrendelések, kiszállítások nyomon követése; számlázás);
  • Határidők betartása;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.
Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú műszaki, gazdasági, vagy kereskedelmi végzettséggel;
  • Szereztél már hasonló téren pár év tapasztalatot;
  • Az angol nyelv aktív használata nem okoz fejtörést;
  • MS Office programokat magabiztosan használod.
Benefits

Amit partnercégünk kínál:

  • Home Office lehetőség;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Szakmai fejlődés.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search