Flotta koordinátor

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-21-42745
This position is archived.
Job description

Egyik vezető szállítmányozási megoldásokat nyújtó szolgáltatójához keressük új kollégájukat FLOTTA KOORDINÁTOR pozícióba. Partnerünk amerikai háttérrel rendelkezik és FMCG márkák fuvarszervezésével foglalkozik.

Feladataid közé tartozna:

  • szerződéses alvállalkozói flottába tartozó szerelvények nyomon követése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • megbízások és a fuvarlebonyolítás adminisztrációja
  • minőségirányítás támogatása meghatározott KPI-ok rögzítésével
  • dedikált charter járműflotta szabad kapacitásainak értékesítése
Requirements

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Releváns területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás

Előny, ha szereztél már élelmiszer vagy gyógyszeripari területen tapasztalatot

Benefits

Amit a béreden kívül partnerünk kínál:

  • 51 Ft/km üzemanyagköltség támogatás
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Magán egészségbiztosítás
  • Tanulási lehetőség különböző tréningek keretein belül
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search