Folyamatmérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-10-43377
This position is archived.
Job description

Debreceni székhelyű, elektronikai termékeket gyártó partnercégünk bővülés végett keresi legújabb kollégáját FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba! Ha szívesen szereznél tapasztalatot egy nagy gyártócégben és vonz az autóipar, akkor ez a lehetőség neked szól!

A következő feladatok várnak rád.

  • a gyártási folyamatok fejlesztése,
  • a gyártóberendezések folyamatos működésének biztosítása és fejlesztésük,
  • a termelési folyamatok optimalizálása,
  • az eltérések, hibák meghatározása és elemzése, megoldásukra javaslattétel,
  • technológiai vizgsálatok és fejlesztések koordinálása
  • oktatási anyagok elkészítése, frissítése.
Requirements

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel (preferáltan: gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök)
  • nem okoz gondot az angol nyelv használata sem írásban, sem szóban.

Előnyt jelent, ha:

  • vannak PLC ismereteid,
  • használtál már autoCAD-et,
  • van már tapasztalatod folyamatmérnökként,
  • nem idegen számodra a német nyelv sem,
  • szívesen utazol külföldre időnként.
Benefits

Munkádat az alapbéren felül a következőkkel jutalmazzák:

  • cafeteria és különböző bónuszok,
  • baleset- és életbiztosítás,
  • bejárási támogatás (van céges busz is),
  • relokációs csomag, ha messzebbről költöznél,
  • tréning lehetőségek,
  • és egyéb jóléti juttatások.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search