Folyamatmérnök (extrudálási szakértő)

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
101-10-42228
This position is archived.
Job description

Ha van tapasztalatod extrudálásban vagy polimer vonalról FOLYAMATMÉRNÖKKÉNT és szívesen használsz idegennyelvet a munkád során, akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk az építőipar számára gyárt innovatív alapanyagokat, minél zöldebb megoldásokat dolgozva ki. Ennek okán keresi FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba az új munkatársát!

Az alábbi feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban:

  • A jelenlegi gyártási folyamatok elemzése és fejlesztési javaslatok tétele,
  • proaktív részvétel a műszaki csapatban, a technikai részleg támogatása,
  • gyártási tesztek szervezése és lebonyolítása, társosztályokkal együttműködve,
  • panaszok megoldásában együttműködsz majd a minőségügyi osztállyal is,
  • tesztelheted az új technológiákat és részt vehetsz azok kialakításának tervezésében is.

A munkavégzés helye: Párkány (Szlovákia)

Requirements

Te lehetsz a tökéletes befutó, ha:

  • Van felsőfokú mérnöki végzettséged,
  • van már néhány év tapasztalatod PVC, polimer vagy extrudálási területről,
  • nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata,
  • használtad már munkád során a LEAN vagy KAZEIN módszert.

Előnyt jelent, ha tudsz németül kommunikálni.

Benefits

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • Az euroban folyósított alapbéren felül részesülsz éves bónuszban,
  • valamint jubileumi jutalmak, kedvezményes étkezés és egyéb jóléti tevékenységekhez való hozzájárulás,
  • nemzetközi környezetben dolgozhatsz.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search