Gyártó technikus

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
5-18-41095
This position is archived.
Job description

Ha úgy érzed nyitott és proaktív személyiség vagy, aki új színt tudna hozni egy amerikai gyártó cég mindennapjaiba, ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Jelentkezz MECHANIKAI GÉPBEÁLLÍTÓ pozíciónkra!

Napi feladataid lesznek:

  • Automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása;
  • Mechanikus hibák feltárása, elhárítása, dokumentálása;
  • Gépátállások, karbantartások elvégzése;
  • Késztermékek minőségi ellenőrzése;
Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Rendelkezel legalább 2 éves tapasztalattal gépkezelő/gépbeállító pozícióban;
  • Tudod vállalni a folyamatos és többműszakos munkarendet;
  • Proaktív személyiségnek tartod magad;
  • Alapszinten használod a Microsoft Word és Excel programokat;
Benefits

Amit cserébe kínálunk:

Alapbér tekintetében is labdába rúgnak versenytársaikkal, emellett pedig számos egyéb juttatási elemmel is bővül a fizetés, mint például:

  • 13. havi fizetés, cafeteria;
  • Céges buszjáratok, illetve nettó 27 Ft/km bejárási költségtérítés;
  • Költözés esetén lakhatási támogatás;
  • Nagy értékű karácsonyi ajándékcsomagok;
  • Helyi meleg étkezési lehetőség;
  • Számos céges program.

Nem utolsósorban pedig karrier utat, szakmai fejlődést és megbecsülést várhatsz munkádért cserébe!

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search