HR & Payroll Assistant

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Szegedi Vivien
Reference
103-14-42859
This position is archived.
Job description

Hatalmas sebességgel növekvő, nagyon jó hangulatú csapatba keresünk új munkatársat az egyik budapesti, belvárosban található partnerünk számára.

Milyen pozícióba keresünk Téged?

Mik lesznek a feladataid?

  • On és offboarding folyamatok támogatása
  • Szerződések készítése, ellenőrzése
  • Első számú kontaktként fogsz szerepelni a dolgozók hívás listáján
  • Támogatod a bérszámfejtést, adatokat szolgáltatsz nekik, segíted a zárási folyamatot
  • Segítesz fejleszteni a csapatot és a szervezetet

Ha szeretsz emberek között lenni és szeretnél egy csapattal együtt fejlődni, JELENTKEZZ!

Requirements

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Van már legalább 1 év tapasztalatod HR területen (bérszámfejtés előkészítés, szerződések, be és kiléptetés)
  • Magabiztosan beszélsz angolul - szükséged lesz rá mindennap!
  • Nyitott, pozitív, proaktív és lelkes vagy!

Fontos, ne okozzon gondot, hogy mindennap be kell járni az irodába! Sőt, legyen ez preferenciád!;)

Benefits

Amit cserébe kapsz:

  • Egészségbiztosítás
  • Edzőtermi támogatás
  • Szuper lendületes csapat
  • Motiváló közösség
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search