IRODAI ÉS LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
1-1-39602
This position is archived.
Job description

Nemzetközi vegyipari ügyfelünk kis létszámú, ám nagyon barátságos és családias csapatába keresünk Irodai és Logisztikai Assziszens pozícióba kollégát Mogyoródra.

Milyen feladatok várnának rád az új helyeden?

  • számlázás, telefonos kapcsolattartás,
  • adminisztratív támogatás,
  • készletnyilvántartás, EKAER engedélyek kezelése,
  • fuvarszervezés,
  • vevőkintlévőségek kezelése,
  • raktározási folyamatok támogatása.
Requirements

Mi kell ahhoz, hogy tiéd legyen az állás?

  • folyékony angol nyelvtudás,
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló (adminisztratív, irodai asszisztencia) pozícióban,
  • előny ha rendelkezel SAP tudással.
Benefits

Mit nyersz vele?

  • piac feletti alapjövedelem,
  • bónusz az alapfizetés mellé
  • megbízható, nemzetközi háttér,
  • jó kedvű, családias csapat, akik már nagyon várnak!
  • napi szinten használhatod nyelvtudásodat
  • megismerkedhetsz a vegyipar rendkívül érdekes világával, így gyártó céges tapasztalatot is szerzel
  • ha környékbeli vagy, közel doglozhatsz a lakóhelyedhez, mégis budapesti kompenzációval számolhatsz
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search