IT Alkalmazástámogató (2nd)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
100-16-42141
This position is archived.
Job description

Partnerünk egy német hátterű kereskedelmi cég, akik az üllői logisztikai központjukat szeretnék bővíteni egy IT Alkalmazástámogató kollégával.

Feladatok:

  • Egy logisztikai szoftver bevezetés majd annak támogatása
  • „no-coding“ módszerrel beállítások elvégzése, folyamatok beállítása
  • TOPdesk rendszeren, telefonon és e-mailben hibajegyek fogadása, SLA-k kezelése
Requirements

Amire szükséged lesz:

  • Legalább 1 év tapasztalat alkalmazástámogatásban
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban is)
  • SQL, EDI, API, ITIL ismeretek előnyt jelentenek
Benefits

Amire számíthatsz:

  • Az alapbéren felül céges autó is jár
  • Ha szeretnél, heti három napot dolgozhatsz otthonod kényelmében
  • Laptop és mobiltelefon
  • Befogadó és profi csapat, akik szívesen sportolnak vagy szórakoznak együtt
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search