IT Sourcer

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Szegedi Vivien
Reference
103-14-42513
This position is archived.
Job description

Rendkívüli közlemény következik!

Több partnerünk megbízásából is keresünk vállalati oldalra SOURCER munkatársat!

Lehetsz lelkes pályakezdő, vagy tapasztalattal rendelkező, mert egy a fontos, hogy elhivatott legyél a tökéletes jelölt megtalálásában!

Mik lesznek a feladataid sourcerként?

  • Kreatív, vonzó és figyelemfelkeltő hirdetések írása
  • Bejelentkező emberek előszűrése
  • Interjú szervezés
  • Aktív sourcing, vagyis a különböző adatbázisokban és social media platformokon megkeresni a tökéletes szakembert

Miért olyan izgalmas ez a pozíció? Ha erre a kérdésre tudod a választ, akkor biztos, hogy plusz ponttal indulsz! ;)

Requirements

Mire van szükséged?

  • Elhivatottságra
  • Jó kommunikációs készségre angolul és magyarul egyaránt

Előny, ha:

  • Érdekel az IT világa

... és plusz két pont, ha rugalmasan Bármikor tudsz kezdeni! ;)

Benefits

Te mit kapsz cserébe?

  • Alapfizetés
  • Különböző juttatásokat, mint például:

bónusz

cafetéria

home office lehetőség

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search