Logisztikai koordinátor

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-21-43168
This position is archived.
Job description

Egyik ismert háztartási gépeket gyártó nagyvállalati partnerünk szeretné elindítani saját raktárját, így megbízásukból keresem új kollégájukat LOGISZTIKAI KOODINÁTOR pozícióba.

Feladatait közé tartozna:

  • Termék beérkezése esetén azok válogatása
  • Ügyfél által visszaküldött áruk minőségellenőrzése
  • Sérült áru minőségellenőrzése
  • Árusérülés dokumentálása és elbírálása a további étkesítés érdekében
  • Árkalkuláció
  • Sérült 3PL darabok vizsgálata és rögzítése
Requirements

Érdemes jelentkezned, ha:

  • Magabiztosan használod angol nyelvtudásod szóban és írásban is
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló pozícióba, de lelkes pályakezdőkre is nyitott a cég
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
Benefits

Amit munkádért cserébe várhatsz:

  • Céges autó
  • Stabil nagyvállalat tagja lehetsz, ahol nyitottak ötleteidre is
  • A szakmai kihívásokat jó légkörben, kreatív munkakörnyezetben, együttműködő csapat részeként élheted meg
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search