Marketing munkatárs - Győr

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Part-time
Salary
Work from home
Flexible work hours
Partial work from home
Contact
Reference
103-19-43433
This position is archived.
Job description

Nemzetközileg is elismert vezető gépipari vállalat számára keresünk új pozícióba Marketing munkatárs kollégát. Partnerünk automatizált megoldásokat fejleszt és gyárt, amelyek a gépjármű- és repülőiparban, valamint az általános gyártási területeken használatosak.

Feladatok:

  • Együttműködés a németországi anyacég marketing osztályával a magyarországi online marketing tevékenységek koordinálásában és lebonyolításában
  • Marketing célú prezentációk készítése, amelyek támogatják a cég termékeinek és megoldásainak népszerűsítését
  • Rendezvények és kiállítások előkészítése és szervezése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb irodai, adminisztrációs feladatok ellátása, ügyvezető munkájának támogatása
Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing, kommunikáció vagy ahhoz kapcsolódó területen. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik akár részmunkaidőben tudnak dolgozni, és szenvedéllyel indulnak a szakma felé
  • Tapasztalat online marketing területén
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Rugalmasság és proaktivitás
Benefits

Amit a cég cserébe kínál:

  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és a nemzetközi csapatban való munkavégzésre
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Egyénre szabott betanulási programok
  • Vonzó és teljesítményorientált bérezés számos további juttatással
  • Izgalmas és innovatív munkakör
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search