Material & Logistics Planner

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-18-42605
This position is archived.
Job description

Energia szektorban tevékenykedő nemzetközi piacvezető partnerünk sok-sok éves múltra tekint vissza. Budapesti egységük bővítése miatt keresünk most hozzájuk Logistics & Material Planner kollégát.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • end-to-end folyamat menedzselés a vevői igényektől a kiszállításig
  • vevői megrendelések fogadása, SAP-ban történő rögzítése, a rendelés határidőre történő visszaigazolása
  • termelési tervek készítése
  • gyártási folyamat és megrendelések státuszának folyamatos nyomon követése
  • ütemtervek szükség szerinti módosítása
  • folyamatelemzés és optimalizálás
Requirements

Te vagy az ideális jelentkező, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 3 év releváns tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
Benefits

Amiért érdemes jelentkezned:

  • munkáddal Te is hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyom csökkentéséhez
  • számos szakmai fejlődési lehetőség, perspektíva várhat rád
  • stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is
  • az alapbéren felül széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search