Minőségbiztosítási mérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-10-42780
Job description

Autóipart támogató partnerünk részére keresünk új kollégát Minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Minőségbiztosítási mérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • Külső és belső ellenőrzések/auditok vezetése (ISO; vevők; szállítók)
  • Ellenőrzési tervek kezelése
  • Minőség- és folyamatfejlesztési lehetőségek keresése és a folyamatvezetőkkel való együttműködés
  • Riportok és prezentációk készítése a fejlődésről, státuszról és problémákról a vezetőség számára
  • Vevőkkel való együttműködés
Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Bsc egyetemi diploma mérnöki/műszakii területen
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • international Quality Standards ismerete (ISO, IATF)
  • gyártásban szerzett legalább 2 éves minőségbiztosítás mérnöki tapasztalat
Benefits

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat is támogatják majd, illetve ha közelebb költöznél, abban az esetben a költözési támogatáson túl albérlet támogatásra is jogosult vagy.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search