Plant Simulation Specialista

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40478
This position is archived.
Job description

Te is úgy gondolod, hogy egy folyamaton mindig akad fejlesztenivaló? Mindig lehet még jobb egy termelési, logisztikai, szolgáltatási rendszer?

Ha a válaszod IGEN, akkor mindenképp érdemes továbbolvasnod!

Partnerünk Plant Simulation Specialista kollégával szeretné erősíteni csapatát.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • különböző termelési, logisztikai és szolgáltatási folyamatok szimulációs elemzése,
  • fejlesztési lehetőségek azonosítása,
  • javaslatok tétele a hazai és nemzetközi partnerek számára,
  • különböző iparágakra és cégek belső folyamataira való rálátás,
  • meglévő és új partnerekkel való kapcsolattartás.
Requirements
  • felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel,
  • ~2 év gyakorlati tapasztalatod van hasonló munkakörben (pl.: folyamat/rendszerfejlesztés) termelési/logisztikai területen,
  • angolul magabiztosan tudsz írni és beszélni (külföldi partnerekkel),
  • analitikusság, rendszerben való gondolkodásmód jellemez,
  • nyitott vagy az újdonságokra és szeretsz másokkal "brainstormingolni".

Előny:

  • ipar 4.0-ás környezetben szerzett tapasztalat,
  • PlantSimulation vagy Anylogic/Flexsim szoftverek használatában való jártasság.
Benefits

Amire számíthatsz munkádért cserébe:

  • barátságos légkörbe, mégis multinacionális környezetbe csatlakozhatsz,
  • nemcsak fejlesztéssel foglalkozik a partnerünk, de ők maguk is fejlődnek, portfoliójukat, ügyfeleiket töretlenül bővítik,
  • széleskörű szakmai tapasztalatra tehetsz szert, hiszen nem "csak" egy cég rendszerét kell fejlesztened,
  • szakmai angol nyelvtudásodat nap mint nap tudod majd használni,
  • home-office lehetőségre számíthatsz,
  • lehetőséged van külföldi szakmai utakon részt venni,
  • projektjeidnél nem leszel magadra utalva, a kollégák folyamatosan együtt ötletelnek, így várják a Te szakmai meglátásaidat is! :)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search