Sales Support

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
101-1-42409
This position is archived.
Job description

Műszaki cikkek kereskedelmével foglalkozó holland partnerünkhöz keresünk Sales Support pozícióba kollégát, Budapest vonzáskörzetébe.

Amennyiben van pár év releváns szakmai tapasztalatod és szívesen dolgoznál egy stabil hátterű nemzetközi cégnél, várjuk jelentkezésedet.

Milyen feladataid lesznek?

  • Árkalkulációk készítése;
  • Vevői rendelések, szállítások, e-mailek kezelése és nyomon követése;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása;
  • Szoros együttműködés az értékesítési képviselőkkel.
Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal és felsőfokú végzettséggel;
  • Az angol nyelv napi szintű használata nem okoz problémát;
  • Felhasználói szintű MS Office ismereted van.
Benefits

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér;
  • Alapbéren felüli juttatási csomag;
  • Bejárási támogatás;
  • Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőség.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search