Sales Support Specialist orosz és angol nyelvtudással (Törökbálint)

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-23-43183
This position is archived.
Job description

Szíj és szállítószalag megoldásokkal foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját angol és orosz tudással, Sales Support Specialist pozícióba Törökbálintra!

Milyen feladatokkal jár a pozíció?

  • Az értékesítési vezető munkájának támogatása (árkalkulációk, kimutatások készítése)
  • Az ügyfelek kereséseinek megválaszolása telefonon és e-mailben
  • Az új ügyfelek beadminisztrálása az adatbázisba (SAP-ban)
  • A megrendelések nyomon követése, státuszának frissítése
  • Számlák, szállítások előkészítése
Requirements

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Folyékonyan kommunikálsz oroszul és angolul szóban és írásban is
  • Van már legalább egy éves tapasztalatod ügyfélszolgálati, adminisztrációs vagy asszisztensi munkakörben
  • Rutinosan használod a Microsoft Office applikációkat
  • Remekül kommunikálsz ügyfelekkel
  • Önállóan is szeretsz dolgozni
Benefits

Milyen juttatásokat biztosít a cég?

  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Home office
  • Karrierépítési lehetőség
  • Változatos munkakör
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search