Senior Értékesítési Munkatárs (B2B, pénzügyi szolgáltató)

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
106-23-43107
This position is archived.
Job description

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt értékesítő kollégát, aki az új ügyfelek akvirálásért fog felelni, jellemzőn közép és nagyvállalati ügyfélkörben.

Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik a pénzügyi szolgáltatók körében, bővítik a már meglévő, 3 fős csapatukat.

A pozíció betöltéséhez szolgáltatónál / pénzügyi szolgáltatónál szerzett értékesítői tapasztalat elvárt, mivel a cég termékportfóliója kifejezetten összetett.

A feladatok az alábbiak lesznek:

  • A céges értékesítési stratégiájának megfelelő lehetséges partnerek azonosítása, velük történő kapcsolatfelvétel
  • Releváns közép és nagyvállalatok akvirálása
  • Értékesítése akciótervek megalkotásában, kidolgozásában való aktív részvétel
  • Tenderek, ajánlatok összeállítása, koordinálása
  • Szakmai megbeszélések szervezése, azokon a munkáltató szakmai képviselete
Requirements
  • Minimum 3 év értékesítésben (B2B) szerzett tapasztalat ( a korábban leírtak szerint elsősorban szoláltatónál – pénzügyi vagy tanácsadói, szektorból érkező pályázók jelentkezését várjuk)
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (a kiválasztás egy része angol nyelven zajlik)
  • Képesség a hatékony, önálló munkavégzésre
  • Hunting tevékenységgel kapcsolatos motivált hozzáállás
  • Felsőfokú végzettség
Benefits
  • Versenyképes alapfizetés, melyhez motiváló sales és céges bónusz is társul
  • Nemzetközi, amerikai hátterű munkáltató
  • Befogadó környezet
  • Rugalmas, tapasztalt felettes
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető iroda
  • Részese lehetsz egy nagyszabású terv megvalósításának
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search