Supplier Quality Enigneer

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-18-43220
This position is archived.
Job description

Nemzetközi partnerünk az elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője.

Budapest közelében található gyártóegységükbe keresünk most hozzájuk Beszállítói Minőségügyi mérnök kollégát.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • beszállítói ügyek / reklamációk kezelése
  • auditokra való felkészülés támogatása, auditokon való részvétel
  • nem – megfelelőségek, helyesbítő intézkedések nyomon követése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, termelési területekkel, problémamegoldás támogatása minőségügyi eszközökkel
  • statisztikai kimutatások készítése
  • minőségügyi dokumentumok kezelése
  • RMA / FA(8D) riportok készítése a beszállítók részére
Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 3 éves tapasztalat beszállítói minőségügyi oldalon
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • ISO 9001, 14001, 8D, 5-Why, Ishikawa ismerete
Benefits

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is.
  • Alapbéren felüli széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search