Szerviztechnikus (ATM, POS)

Location
Contract Type
Full-time
Reference
101-18-41913
This position is archived.
Job description

Bőbülés alatt álló nemzetközi partnerünk SZERVIZTECHNIKUS személyében keresi újdonsült munkatársát. Amennyiben szereztél már tapasztalatot hasonló területen, jó eséllyel te lehetsz a befutó jelentkező.

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Az ügyfél megbízások alapján helyszíni javítások elvégzése a kéréseknek megfelelően
  • Aktív kapcsolattartás az ügyféllel, visszacsatolások és közös gondolkodás a problémákról és a szerviz szolgáltatási nyújtásás a cég új berendezéseit, újításait, hogy naprakész legyen az illető a termékekből
  • Aktív kapcsolattartás angol nyelven a külföldi szervizvezetővel
Requirements
  • Min. középfokú végzettség elektronikai, műszerészi, informatikai területről
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló kijárós szerviztechnikus pozícióban (előny, ha pénzkezelő, kiadó automatákkal, játékgépek vagy jegykezelő gépek szervizelésével foglalkoztál)
  • Kommunikációképes magabiztos ANGOL nyelvtudás, mely már a kiválasztási folyamat során is elkerülhetetlen.
  • Utazási hajlandóság Budapest és környékén
Benefits
  • Céges autó jár a pozícióhoz, illetve a munkaeszközök
  • A próbaidő alatt egy 3 hetes külföldi betanulásra is lesz lehetőséged
  • A bővülő csapatnak és az ügyfélkörnek köszönhetően, elképzelhető az előrelépési lehetőség is a jövőben
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search