Targoncavezető (3312, 3324)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-21-40548
This position is archived.
Job description

Világszinten ismert amerikai gyártópartnerünkhöz keresünk új kollégákat TARGONCAVEZETŐ munkakörbe!

Gyöngyösi gyáregységük jelenleg is bővül, ezáltal több nyitott pozíciójuk is van!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • targonca kezelése, gépi anyagmozgatás;
  • áru összekészítése, komissiózás, betárolás;
  • raktáros feladatok ellátása;
  • a munkaterület tisztán tartása;
  • vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata is mindennapos lesz.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Requirements

Téged keresünk ha:

  • 3324-es vezetőüléses ÉS 3312-es elektromos gyalogkíséretű géptípusra vonatkozó targoncavezetői engedéllyel rendelkezel;
  • rutinosan mozogsz a targoncával, szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben;
  • nem okoz gondot folyamatos 12 órás és a több műszakos rend vállalása;
  • hosszú távú munkahelyet keresel.
Benefits

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Béren felüli juttatásokban, cafeteriában, 13. havi fizetésben is részesülni fogsz;
  • Céges buszjáratokkal segítik az ingázást, hiszen számos környező településről Heves és Nógrád megyéből biztosítanak járatokat;
  • Nettó 27 ft/km-rel támogatják az autóval való bejárást;
  • Ha messzebbről érkeznél albérlettámogatást is igénybe vehetsz;
  • Konditerem és egyéb sportolási lehetőségek várnak;
  • Előre lépési lehetőségek adottak partnerünknél, a többi csak rajtad áll!
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search