Targoncavezető - Raktári munkatárs

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
5-21-40801
This position is archived.
Job description

Szeretnél részese lenni az amerikai álomnak? Partnerünk multinacionális, amerikai tulajdonú és mindezek mellett még piacvezető is. Kell ennél több? Jelentkezz most folyamatosan bővülő partnercégünk csapatába TARGONCAVEZETŐ - RAKTÁRI MUNKATÁRS pozícióba.

Itt megtapasztalhatod, milyen is egy valódi közösség tagjának lenni!

Napi feladataid lesznek:

  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Komissiózás és az áru összekészítése
  • Kézi szkenner és vonalkód leolvasó rendszer mindennapos használata
  • A raktári rend fenntartása

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Műszakrend: 2, 3 műszakos és folyamatos 12 órás munkarend

Requirements

A Te jelentkezésedet várjuk, ha:

  • Érvényes vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű (3312) targoncás jogsival rendelkezel
  • Szereztél már némi tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Tudsz vállalni folyamatos és több műszakos munkarendet
Benefits

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

  • Béren kívüli juttatások, cafetéria és még 13. havi fizetés fogja meghálálni mindennapi munkád
  • Számos kedvezményre és különböző juttatásokra számíthatsz
  • Céges autóbuszokat biztosítanak a környező településekről Heves és Nógrád megyéből (Salgótarjánból több megállóhelyről is indul közvetlen buszjárat!)
  • Kiemelkedően magas nettó 27/km-es üzemanyag térítést kínálnak
  • Lakhatási támogatásban is részesülhetsz költözés esetén
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségeket biztosít számodra partnercégünk
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Stabil és vidám szervezet tagja lehetsz
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search