Területi Képviselő

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-23-40428
This position is archived.
Job description

Partnerünk kiemelkedő szerepet töltenek be nemzetközi szinten az építőiparban, különféle építőipari gépek értékesítésével. Most lehetőséged van csatlakozni hozzájuk Területi Képviselő pozícióban.

Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megye területért lennél felelős az alábbi feladatok ellátásában:

  • termékek értékesítése,
  • meglévő ügyfelek kezelése,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • kereskedelmi tárgyalások folytatása,
  • túra tervek megtervezése, megvalósítása,
  • ajánlatadások lebonyolítása.
Requirements

Mire van szükséged ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • szakmai tapasztalatodra hasonló területen,
  • műszaki affinitásodra,
  • középfokú angol nyelvtudásodra,
  • közvetlen, kommunikatív, nyitott személyiségedre.
Benefits

Miért érdemes jelentkezned?

  • egy innovatív, stabil vállalat tagja lehetsz,
  • prémium termékeket képviselhetsz,
  • külföldi, szakmai továbbképzéseken vehetsz részt.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search