Test Manager

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
100-16-42546
This position is archived.
Job description

Partnerünk müncheni központtal és több mint 10 000 alkalmazottal világszerte egy globális együttműködésen keresztül támogatja az innovációt. Egy nagy pénzügyi csoport informatikai szolgáltatójaként az ő feladatuk az infrastruktúra, az alkalmazások és szolgáltatások optimalizálása, átalakítása és innovációja a legjobb ügyfélélmény megteremtése érdekében.

Főbb feladatok:

  • Teszteléshez szükséges környezetek menedzselése;
  • Integrációs, funkcionális és regressziós tesztek tervezése, tesztesetek írása és karbantartása, teszteléshez kapcsolódó dokumentációk készítése, végrehajtása;
  • Teszteredmények dokumentálása, hibakezelés;
  • Hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel, rendszertámogatókkal;
  • Üzleti tesztelés támogatása;
  • Napi átadási folyamatok menedzsmentje;
  • Belső és külső audit előkészítése, koordinálása.
Requirements

1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;

  • Angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség;
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, adatbázis-kezelő-, verziókezelő- és operációs rendszerek, tesztmenedzseri eszközök, SQL (PL/SQL Developer).
Benefits
  • A jelölt tudásának és kompetenciáinak megfelelő versenyképes fizetési csomag
  • Éves pénzügyi bónusz – egyéni célok alapján
  • Minősített képzések széles választéka
  • Lehetőség meglévő és új készségek fejlesztésére
  • Home office lehetőség
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search