Villamos biztonsági szakember

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40551
This position is archived.
Job description

Fogyasztási cikkeket, elektromos eszközöket gyártó, amerikai gyökerekkel rendelkező partnerünk keresi VILLAMOSBIZTONSÁGI SZAKEMBER pozícióba új kollégáit!

Saját belsős csapatukhoz, akár azonnali munkakezdéssel tudsz csatlakozni!

Mindennapi feladatok:

  • Újbelépők, alvállalkozók villamos biztonsági oktatása
  • Villamos biztonsági szabályok betartatása
  • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
  • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
  • Dokumentációk, jelentések készítése
  • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
  • Részvétel külföldi szakmai képzéseken

Munkarend: állandó nappalos

Requirements

Ami szükséges a pozíció elnyeréséhez:

  • Villamos állomáskezelői bizonyítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves szakmai munkatapasztalat
  • Középfeszültségű vizsga
Benefits

Mit kínál a vállalat?

  • Motiváló alapbért, amely teljesítményed alapján még inkább honorálva lesz;
  • 13. havi bér;
  • Cafeteriát: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Nettó 27 Ft/km benzinköltség térítést
  • Céges autóbuszokat Heves, Nógrád és Pest megyéből;
  • Albérlet támogatást és helyi meleg étkezési lehetőséget;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search